Про клуб

Пошук по сайту

10 років розвитку - один із спортклубів Черкас з найбільшим досвідом роботи!


«ТОНУС» - спортивний клуб, який постійно розвивається, з тренажерним залом і залом групових занять. (Ліц. Мін-ва України у справах сім'ї, молоді та спорту сер. АВ № 534386 від 23.07.10 р) Клуб знаходиться в південно-західному районі (ПЗР) м. Черкас.

trenagerka2    trenagerka3    trenagerka4   50+ тренажерів

Більше 50 силових і кардіотренажерів і обладнання, необхідних для набору м'язової маси, розвитку сили і створення красивого рельєфу тіла у чоловіків, корекції фігури у жінок.

17+ групових занять

Можливість підібрати групове заняття, що підходить саме Вам: для зміцнення здоров'я, приведення тіла в порядок, поліпшення м'язового тонусу, підняття настрою і просто отримання позитивних емоцій.

Індивідуальні тренування

Індивідуальний підбір методики і програми тренувань силового, оздоровчого або естетичного спрямування, в залежності від вашої мети і відповідно до Вашого віку та фізичної підготовки..

Досвідчені інструктори

Досвідчені дипломовані інструктори допоможуть втілити вашу мрію про здорове і красиве тіло в реальність.

Заняття для різного віку

Програми занять розраховані на різні вікові категорії, тому кожному члену Вашої родини буде цікаво їх відвідувати..

Доброзичлива атмосфера

У клубі створені всі умови для того, щоб його відвідування було максимально комфортним, безпечним і ефективним для кожного з Вас

Особливу увагу персонал приділяє роботі з реабілітації після перенесених травм і захворювань опорно-рухового апарату.


 


Спортклуб «ТОНУС» в ПЗР Черкас - це місце для активного відпочинку, нових знайомств і спілкування.

Мета спортивного клубу "Тонус" - подарувати Вам відмінний настрій і заряд бадьорості, які так необхідні для досягнення успіху в житті! Приходьте в наш спортклуб в південно-західному районі Черкас і БУДЕТЕ ЗАВЖДИ в тонусі!