Тренажерний зал

Пошук по сайту

trenagerka

 

У тренажерному залі СК "Тонус" (в південно-західному районі Черкас) Ви зможете: зміцнити здоров'я, привести тіло в порядок, поліпшити м'язовий тонус, підняти настрій і просто отримати позитивні емоції!

Досвідчені дипломовані інструктори допоможуть втілити вашу мрію про здорове та гарне тіло в реальність, підібравши методику тренувань силового, оздоровчого або естетичного спрямування, в залежності від вашої мети. Наші фахівці навчать правильній і безпечній для Вашого здоров'я техніці виконання вправ і методиці тренувань, індивідуально підберуть навантаження і програму тренувань, відповідно до Вашого віку та фізичної підготовки.

Особлива увага персоналу приділяється роботі по реабілітації після перенесених травм і захворювань опорно-рухового апарату. Програми розраховані на різні вікові категорії, тому кожному члену Вашої родини буде цікаво їх відвідувати.
 

 

Тренажерна база


Більше 50 силових і кардіотренажерів для росту м'язів, зменшення ваги і загального оздоровлення.tren zal1 min

Перевагою нашого тренажерного залу є наявність затребуваних тренажерів в декількох примірниках, що дозволяє уникнути біля них черги навіть в години пік.
Тренажерний зал в спортивному клубі "Тонус" в Черкасах укомплектований всіма силовими, кардіотренажерами і обладнанням, необхідним для росту м'язів та для того, щоб розвинути силу та створити гарний рельєф тіла у чоловіків і відкоригувати фігуру у жінок. 

Фотогалерея залу