Body sculpt

Пошук по сайту

Ще зовсім недавно дівчата займалися аеробікою і фітнесом виключно з метою скинути зайву вагу. Зараз пріоритети змінилися. Мрія сучасних дівчат - гармонійні форми і м'яка м'язова рельєфність. Нова система «будівництва» своєї фігури, яка набуває особливої ​​популярності, є різновидом інтервальних тренувань і називається Body sculpt.  


Суть програми тренувань BODY SCULPT   - в усуненні жирового прошарку в одних місцях, розвиток м'язів в інших зонах, а також розвиток витривалості і гнучкості тіла.

Займатися за цією програмою може кожна леді, незалежно від віку, рівня початкової фізичної підготовки, навіть без досвіду фітнес занять. А, крім того, на тренуванні Body sculpt кожен, хто займається, сам вирішує, який рівень навантажень він зможе осилити і самостійно обирає в якому обсязі виконувати вправи. Під час занять активно опрацьовуються практично всі групи м'язів, з додатковим упором на потрібні зони. У Body sculpt особлива увага на кожному занятті приділяється вправам для самої проблемної зони жіночого тіла - сідниць, тому для дівчат на сьогодні найкращої програми, як накачати сідниці, не існує!

Всі вправи виконуються практично без перерв, дуже плавно, але динамічно, під легку аеробну музику. До м'язових навантажень в цьому випадку приєднуються адекватні кардіонавантаження. Тіло під час тренувань постійно знаходиться в тонусі, але без зайвої напруги і різких коливань навантажень.

 

Кожне тренування Body sculpt складається з трьох частин:

-         розминка для підготовки м'язових тканин, серцево-судинної системи до майбутніх навантажень;

-         основна частина, в якій фітнес поєднується з силовими вправами;

-         заминка.  

Це спеціальні вправи на розслаблення м'язів і стретчінг (розтяжка), а потім - розслаблення за спеціальною методикою.


   У програмі передбачено використання самих різних обважнювачів (в залежності від зони, яку треба відкоригувати):

-         гантелі,

-         бодібари,

-         степ-платформи,

-         гімнастичні палиці та ін.

  

Заняття з Body sculpt в спортивному клубі «Тонус» проводить сертифікований інструктор з шейпінгу та пілатесу, учасник конвенцій «Nike».