Фітбол

Пошук по сайту

Фітбол - це спеціальний м'яч, який використовується для виконання широкої гами фізичних вправ. Спочатку він був розроблений для людей з проблемами спини. Цей м'яч допомагав зміцнювати відповідні м'язи, покращувати поставу, відновлюватися після операцій і травм. Першість у розробці фітболу, як стверджують джерела, належить швейцарському фізіотерапевту. Але незабаром сфера застосування м'яча стала рости, виходячи з групи снарядів для реабілітації. Тому фітболи почали з'являтися в фітнес-центрах і навіть вдома.

 

 

 

Чим корисний фітбол?

Регулярні заняття на фітболі - відмінний спосіб укріпити м'язи всього тіла, поліпшити поставу, впоратися з проблемними зонами і навіть схуднути. Як результат - підтягнуте струнке тіло.

 

 

 

 

 

 

Що дають заняття на фітболі?

  • Правильну поставу: кожну вправу на фітболі, не кажучи вже про спеціально розроблені комплекси, зміцнюють м'язи спини, не перевантажуючи її. Задіюються м'язи, які складають корсет для хребта. Фізіотерапевти відзначають поліпшення постави після регулярних занять на фітболі. Тому варто спробувати!
  • Підвищені показники витривалості і м'язової сили: вправи на фітболі задіють усі групи м'язів. Підвищується тонус м'язів і їх сила.
  • Натренований вестибулярний апарат і хорошу координацію рухів: виконувати вправи на фітболі ПРАВИЛЬНО - непросто. Особливо на початку вашого знайомства зі спортивним інструментом. Тримати рівновагу, напружувати всі м'язи, щоб не впасти з м'яча та ще й виконувати повороти, скручування або планку - вимагає багато зусиль. Потрібно звикнути бути сконцентрованою. Тому вправи на фітболі допомагають схуднути. У підсумку ви отримаєте не тільки струнке, але і підтягнуте тіло з гарними рельєфами (звісно, додавши до регулярних занять і правильне харчування).
  • Гнучкість: заняття на фітболі дозволяють дуже ефективно розтягувати м'язи, розминати суглоби. Крім того, вправи на фітболі, а саме амортизаційна функція м'яча, розвантажує хребет, покращує обмін речовин і кровопостачання всіх частин тіла, внутрішніх органів, зміцнює роботу серцево-судинної, дихальної, нервової систем.
  • Гарний настрій: займатися з великим яскравим м'ячем дуже весело і цікаво)
Вправи на фітболі.
Хочу струнку й підтягнуту фігуру!

Всі вправи на фітболі можна зібрати в комплекси. Їх існує величезна кількість: для поліпшення гнучкості, для зміцнення м'язів спини, для преса, для ніг, для рук, для підтяжки сідниць, для опрацювання грудних м'язів і м'язів плечей ... Видів вправ не злічити: скручування, планка, ходьба, повороти, віджимання, передача м'яча, присідання, місток, випади і інші. Крім того, можна поєднувати заняття на фітболі з, наприклад, вправами з гантелями.

 

Фітбол - це єдиний снаряд, заняття на якому вимагають одночасної злагодженої роботи рухового. вестибулярного, зорового і тактильного апарату.

Вправи на фітболі не виснажливі і досить щадні (якщо, звичайно, не враховувати спеціальних аеробних комплексів на схуднення). Вони не дають "неправильного" навантаження на ноги і спину. З цієї причини займатися на фітболі можуть люди різного віку, статі та стану здоров'я!