Степ-аеробіка

Пошук по сайту

Степ-аеробіка - це ритмічні вправи на всі м'язи тіла, що виконуються на спеціальній платформі.

РЕЗУЛЬТАТИ:

Степ-аеробіка - це унікальне заняття, завдяки якому ви зможете зміцнити м'язи ваших ніг і сідниць за короткий проміжок часу.

Основний упор під час тренування робиться на м'язи ніг, але м'язи рук, плечового поясу та прес також задіяні, що дозволяє спалити більше калорій, досягти гармонійного розвитку тіла і придбати грацію рухів.

Степ-аеробіка позитивно впливає на процес лікування остеопорозу і артриту.

Степ-аеробіка підходить людям будь-якого віку, проте якщо у вас проблеми з колінами або варикоз, може знадобитися більш низька степ-платформа.

Окрім традиційного загальнозміцнюючого і розвиваючого ефекту, степ-аеробіка забезпечує здорове стабільне схуднення. Вона також допомагає стимулювати кровообіг у всьому тілі і нормалізує артеріальний тиск. Степ-аеробіка спрямована на тренування м'язів серця, що дозволяє досягти набагато більшого навантаження, завдяки чому результати з'являються набагато швидше. Ефект від занять степ-аеробікою помітний вже через півтора місяці регулярних тренувань.

    

Степ-аеробіка у Черкасах має велику популярність і численні переваги в порівнянні з іншими фітнес-програмами. 

В СК "Тонус проводяться заняття різних рівнів степ-аеробіки: 

Step Freestyle і базовий Step-mix. 

Step Freestyle 

Перевагою тренування є використання танцювальних елементів, що приносить особливе задоволення від занять. Програми степ-аеробіки з музичним супроводом дорівнюють бігу на 12-20 кілометрів.

Step-mix 

Програма тренуваннь Step-mix розрахована на новачків. Степ-аеробіка Step-mix - енергійне тренування, що має високу ефективність за рахунок поєднання різних видів фітнесу (кардіо, силовий, інтервал). Степ-аеробіка задіює всі групи м'язів. Тренування Step-mix – це розучування і виконання кроків та з'єднання їх в невеликі зв'язки. Це і кардіо навантаження для тих, хто хоче втратити зайві калорії, а також збільшене навантаження на ноги та сідниці.  Також завжди задіяні м’язи  пресу, що збільшує навантаження і швидше дає результат.

Це ефективне тренування на спалювання калорій. Тренування дає все, що потрібно для поліпшення фігури - зміцнення м'язового корсету, спалювання підшкірного жиру в проблемних зонах і підвищення пружності та тонусу м'язів, поліпшення кровообігу і заряд бадьорості! 

Заняття із степ-аеробіки в спортивному клубі «Тонус» проводять інструктора групових програм, дипломовані фахівці, учасники конвенцій Nike, Go Sport. 

Графік проведення занять із степ-аеробіки в СК «Тонус» (південно-західний раойон Черкас) >> 

Завжди раді бачити Вас в нашому клубі!