Йога

Пошук по сайту

ЙОГА -   одне з найбільш значущих корисних властивостей йоги - це її здатність відновлювати зв'язок між тілом і розумом.

          


   

Сьогодні різновидів йоги існує безліч, але для більшості людей, стурбованих своєю фігурою і емоційним здоров'ям, краще зупинити вибір на такому виді, як фітнес-йога.

Фітнес-йооєднує в собі оздоровчий ефект йоги і впливає на тіло.

Ще один великий плюс фітнес-йоги - це можливість почати тренування «з нуля», оскільки пози і вправи адаптовані для людей, які переважно ведуть сидячий спосіб життя.

РЕЗУЛЬТАТИ  ЗАНЯТЬ ЙОГОЮ: 

1. Ви навчитеся контролювати себе, свій емоційний стан. Йога тренує витривалість - як фізичну, так і моральну, оскільки утримання багатьох поз триває від півхвилини і більше. Так, потроху, в процесі тренінгу, Ви навчитеся контролювати себе і зберігати спокій і незворушність при будь-якій ситуації.

2. Йога нормалізує тиск, травлення, покращує лімфовідтік. Користь багатьох вправ з йоги полягає в їх універсальності - використовуючи ту чи іншу позу, можна домогтися різного ефекту. Є пози для підвищення і зниження кров'яного тиску, поліпшення травлення і нормалізації апетиту (що вельми актуально перед «критичними днями» і в період свят) і так далі.

3. Поліпшення стану шкіри. Йога приводить в тонус м'язи, покращує кровообіг і насичення органів і тканин киснем і корисними речовинами. Все це сприятливо позначається і на стані шкіри - вона стає більш гладкою і підтягнутою. Силові асани відмінно зміцнюють м'язи, що зменшує прояви целюліту. Фізичні вправи взагалі є таким собі «внутрішнім» масажем для м'язів, шкіри і жирового прошарку.

4. Зміцнення і поліпшення «жіночого здоров'я». Користь йоги в даному випадку виражається в поліпшенні кровообігу в малому тазу, зміцненні м'язів преса і попереку. Це допомагає налагодити правильну роботу внутрішніх органів, а також запобігти захворюванням, які пов'язані з застоєм крові. Йога також зменшує запальні процеси.

5. Усунення наслідків «сидячого» способу життя. Офісні працівниці весь день проводять або за комп'ютером, або в бігах на високих підборах, як наслідок - порушення постави, варикозне розширення вен, остеохондроз, болі в спині і шиї, зниження функції зору, а також загальна втома і розбитість. Йога допомагає позбутися м'язових «затискачів», зменшить болі в спині і шийному відділі хребта. Є вправи, що знімають набряк і покращують крово- і лімфовідтік, це дуже корисно для вен і лімфатичної системи. Крім того, усунення набряків знижує навантаження на нирки.

6. Йога нормалізує вагу. Користь йоги, як і інших фізичних вправ, полягає ще й у підвищеній витраті калорій. Йога покращує і прискорює метаболізм, усуває порушення травлення, в результаті чого ми починаємо їсти менше, а калорії витрачаються швидше.

7. Йога робить нас красивими! Заняття йогою допомагають розкрити свій природний потенціал, позбавитися від зайвої ваги, зробити шкіру гладкою і рівною. «Перевернуті» асани покращують прилив крові до шкіри обличчя і волосся. 

Це далеко не повний список всіх позитивних сторін занять йогою. Спробуйте - і Ви самі переконаєтесь в цьому!

ЗАНЯТТЯ йогою У СК "ТОНУС" 

Йогою можна займатися в будь-якому віці. Також вона корисна при підготовці до вагітності і під час неї. Заняття з йоги в спортивному клубі «Тонус» проводить інструктор групових програм, учень школи Української Федерації йоги, учасник Всеукраїнських семінарів та тренінгів з йоги, арттерапевт.  

Графік проведення занять з йоги в СК «Тонус» >> 

Завжди раді бачити Вас в нашому клубі!