Pole-dance

Пошук по сайту

Pole-dance - це один з напрямків сучасного танцю, який поєднує в собі танцювальні елементи з фітнесом і акробатикою (не має нічого спільного зі стриптизом).

pole dance vz min

Купити пілон в Черкасах >

 

РЕЗУЛЬТАТИ: 

Танець на пілоні - це можливість поліпшити вашу фігуру, пластику і ходу, домогтися чудової розтяжки, стати більш граціозною та артистичною. Це спосіб поліпшити свою фізичну форму, що залишає місце для імпровізації і творчості.

 

 

ЗАНЯТТЯ POLE-DANCE В СК "ТОНУС" У ЧЕРКАСАХ

 

ПЕРЕВАГИ ЗАНЯТЬ У НАШОМУ СПОРТКЛУБІ:

- Інструктор приділяє увагу кожному спортсмену.

- Наявність роздягалень з шафами "під ключ".

- Наявність душа і туалету в приміщенні.

 

Pole-dance являє собою поєднання танцювальних елементів і акробатики.

Головна особливість даного танцювального напрямку полягає в тому, що танцюється pole-dance «по вертикалі».

Це означає, що всі елементи танцю побудовані навколо пілону, а не по горизонталі танцполу.

Виконується танець на трьох основних рівнях: верхній рівень (танцюрист виконує трюки «під стелею» на верхній частині), середній рівень (передбачає виконання різноманітних обертань навколо пілону - зазвичай більше 360 градусів, обльоти, і різні елементи, що демонструють пластику і гнучкість), нижній рівень (танець на підлозі навколо пілону, партер). 

Танець на пілоні внесе багато цікавого в Ваше життя, допоможе вам розслабитися, підкреслить вашу індивідуальність і жіночність. Pole-dance додає будь-якій жінці впевненості в собі, пластичності і сили.

Під час занять задіяні всі групи м'язів. Особливо добре опрацьовуються руки, ноги, прес і м'язи спини. Тут ви не зустрінете нудних повторюваних вправ, які набридають вже на самому початку виконання. Ви танцюєте, а це завжди цікаво і захоплююче!

 

 

В СК "Тонус" в м. ЧЕРКАСИ проводяться заняття: 

 

Pole-Sport - це окремий напрямок Pole-Dance, куди включено комплекс виключно фізичних вправ, націлений на всебічний розвиток спортивних навичок на пілоні. В даному напрямку танцювальні зв'язки зведені до мінімуму. 

 

Pole-Sport в спортклубі «Тонус» пропонує вивчення різних акробатичних елементів, вправи на зміцнення всіх груп м'язів, а також на розвиток гнучкості, спритності, координації. 

 

Pole-Sport - це відмінний спосіб тримати себе у формі, придбати гарну фігуру, стрункі ноги, плоский живіт і позбутися зайвої ваги. 

 

Для заняття необхідно мати: топ, короткі шорти, шкарпетки.

 

Pole-Exotic (пол екзотик) - це один із напрямів Pole-Dance, основою якого є не тільки вивчення трюкових зв'язок з пілоном, а й вивчення танцювальних зв'язок навколо пілона і в партері (на підлозі).

 

На заняттях опрацьовуються різні групи м'язів, виконуються вправи на розтяжку і гнучкість. Ви навчитеся працювати з образом і мімікою, чути музику і передавати її рухом, а також навчитеся рухатися красиво, жіночно, вишукано і граціозно.

Такий танець не залишить байдужим жодного чоловіка!

Pole- Exotic можуть займатися всі жінки і дівчата, які бажають відкрити нові грані своєї сексуальності, розкрити в собі жіночність незалежно від віку, росту, комплекції.

Для занять необхідно мати: топ, короткі шорти, взуття на підборах, також дозволяються лосіни, гетри, наколінники.

Навчання Pole-dance в СК «Тонус» проводить провідний фахівець з Pole-dance в Черкасах.  

 

Графік занять Pole-dance в СК «Тонус» >> 

 

 

 

 

Завжди раді бачити Вас в нашому клубі!