Латиноамериканські танці

Пошук по сайту

Латиноамериканський танець - це особливий синтезований стиль, який був заснований на рухах популярних танців Латинської Америки. Це танці для тих, хто не звик тримати емоції в собі, для зухвалих і темпераментних, чуттєвих і впевнених у собі. У цю групу входять пристрасна румба і стрімкий джайв, елегантна сальса і стрімкий пасадобль, кокетливий танець ча-ча-ча і відома за бразильськими карнавалами самба. Можна провести умовний поділ цих танців на 2 групи: танці для вечірок і танці для змагань.

РЕЗУЛЬТАТИ: 

На заняттях латиною Ви навчитеся не тільки гарно і складно рухатися, але і опануєте вміння яскраво висловлювати свої емоції, передавати настрій без слів, занурюватися в світ чуттєвості. Не варто думати, що танцювати латиноамериканські танці можна тільки з партнером. Для тих, хто віддає перевагу індивідуальності, існує сольна латина. Танець стає грою, в якій обов'язково присутній елемент інтриги, з'являється інтимність. Це робить кожен танець неповторним.

ЗАНЯТТЯ З ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКИХ ТАНЦІВ У СК "ТОНУС"

Цей стиль особливо зацікавить тих, хто цінує можливість виплеснути емоції, проявити чуттєвість і темперамент. Латиноамериканські танці - вибір яскравих і пристрасних людей!

Заняття з латиноамериканських танців в спортивному клубі «Тонус» проводить багаторазовий учасник, фіналіст, призер Всеукраїнських змагань з бальних танців, чемпіон Черкаської області з бальних танців.

Графік проведення занять з латиноамериканських танців в СК «Тонус» (в південно-західному районі Черкасc) >>

Завжди раді бачити Вас в нашому клубі!