Східні танці

Пошук по сайту

Східний танець - це чарівна сила краси жіночого тіла і душі, одне з найбільш чаруючих видовищ,  яке поєднує ритміку і пластику, граціозність і сексуальність.

РЕЗУЛЬТАТИ: 

Уроки східного танцю являють собою оптимальні для жіночого організму навантаження, подібні до шейпінгу, але набагато приємніші. Більш того, це прекрасна можливість відчути своє тіло, розкрити свій внутрішній світ і висловити емоції в танці.

ЗАНЯТТЯ СХІДНИМИ ТАНЦЯМИ У СК "ТОНУС" 

У СК "Тонус" Ви навчитеся танцювати у різних східних стилях - Шаабі, Саіді, Табла, Баляді, Халіджі і ін. Як відомо, Беллі денс вражаючим чином перетворює фігуру, додає котячої грації всім рухам, допомагає позбутися від багатьох жіночих хвороб і краще пізнати себе, розвиває координацію, відчуття гармонії і розкриває внутрішню силу. Крім того, східні танці виглядають дуже ефектно у виконанні танцівниць в яскравих, блискучих нарядах. Вчитися танцювати східні танці корисно в будь-якому віці. Такі заняття покращують гнучкість, поставу, природну пластику. Східний танець змінює жінку як зовні, так і внутрішньо.

Східним танцям в спортивному клубі «Тонус» вчить досвідчений інструктор групових програм, учасник, фіналіст, призер міських, обласних і всеукраїнських змагань та фестивалів.  

Графік проведення занять зі східних танців в СК «Тонус» >> 

 

Завжди раді бачити Вас в нашому клубі!