Настільний теніс

Пошук по сайту


Настільний теніс ( "пінг-понг") - популярний вид спорту серед черкащан. Це захоплююча, розвиваюча, доступна і корисна гра. Навчитися грати в нього може кожен, починаючи з будь-якого віку. Настільний теніс благотворно впливає на розвиток рухливості кистей рук, розвиває дрібну моторику, зміцнює м'язи рук і зап'ястя. Він допомагає збільшити швидкість руху рук, розвинути увагу та реакцію. Якщо у вас болять і швидко втомлюються очі, настільний теніс для вас просто незамінний.


Займаючись цим видом спорту, м'язи ваших ніг отримують навантаження і стають сильнішими. Серцево-судинна і дихальна система починають краще функціонувати, збагачуючи організм киснем. Граючи в настільний теніс, ви розвиваєте тазостегновий, променезап'ястковий, ліктьовий і плечовий суглоби і навіть зчленування хребта. Настільний теніс розвиває спритність, окомір, гнучкість, зніме напругу і втому. Крім цього, заняття настільним тенісом приносять задоволення і радість, підвищують життєвий тонус, дарують бадьорість і гарний настрій.

Настільний теніс - це і спорт, і тренування організму, і захоплююча гра, яка обов'язково принесе користь вашому фізичному і психічному здоров'ю. 

Спортивний клуб «Тонус» (у південно-західному районі Черкас)  запрошує усіх бажаючих з користю провести своє дозвілля. У нас ви можете пограти з комфортом в теніс, як в спекотний день, так і морозну погоду. Надається професійний стіл ( «Donic»), ракетки і м'яч.