Латиноамериканські танці

Пошук по сайту

Латиноамериканський танець - це особливий синтезований стиль, який був заснований на рухах популярних танців Латинської Америки.

Це танці для тих, хто не звик тримати емоції в собі, для зухвалих і темпераментних, чуттєвих і впевнених у собі. У цю групу входять пристрасна румба і стрімкий джайв, елегантна сальса і стрімкий пасадобль, кокетливий танець ча-ча-ча і відома по бразильським карнавалами самба. Можна провести умовний поділ цих танців на дві групи: танці для вечірок і танці для змагань.


РЕЗУЛЬТАТИ:

Регулярні заняття латиноамериканськими танцями допоможуть Вашій дитині придбати ідеальну поставу, відчуття ритму, бути завжди помітним на шкільних заходах і просто стати впевненим у собі.


ЗАНЯТТЯ ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКИМИ ТАНЦЯМИ У СК "ТОНУС" 

Цей стиль особливо зацікавить тих, хто цінує можливість виплескати емоції, проявити чуттєвість і темперамент. Латиноамериканські танці - вибір яскравих і пристрасних людей! Заняття з латиноамериканських танців в спортивному клубі «Тонус» проводить багаторазовий учасник, фіналіст, призер Всеукраїнських змагань з бальних танців, чемпіон Черкаської області з бальних танців.  


Графік проведення занять з латиноамериканських танців в СК «Тонус» (в південно-західному районі Черкас) >> 
Завжди раді бачити Вас в нашому клубі!