Pole-dance для дітей

Пошук по сайту

 
Pole-Dance - це спортивний танцювальний напрямок, що увібрав в себе кращі елементи гімнастики, фітнесу та акторської майстерності. У спортклубі Тонус (ПЗР, Черкаси) функціонує група Pole-Dance для дітей, де викладають цей новий фітнес-тренд для дівчаток, починаючи з десятирічного віку. 
 

pole dance dity1 minПЕРЕВАГИ ЗАНЯТЬ POLE-DANCE В НАШОМУ СПОРТКЛУБІ: 

- Інструктор приділяє увагу кожному 
- Наявність роздягалень з шафами "під ключ" 
- Наявність душа і туалету в приміщенні.
 
Пілон це обладнання, на якому можна робити різноманітні трюки і динамічні крутки. Це та ж акробатика для дітей, тільки з новим знаряддям, аналогом турніка або гойдалок.
 
Дівчата із задоволенням крутяться і висять на ньому, в ігровій формі спортивно розвиваючись. На відміну від дорослих, у дітей немає відчуття страху, їм легше тримати свою вагу. До того ж, такі заняття допомагають правильно розвиватися тілу, зміцнити м'язовий корсет і швидше поліпшити розтяжку.
 
На відміну від звичайної гімнастики, цей вид спорту більш щадний і менш травматичний.
 
Дитячий Pole-Dance- це можливість навчитися гімнастичним вправам, придбати гарну фігуру і граціозну поставу, гнучкість і плавність рухів, зміцнити м'язовий корсет. Займаючись в групах, дівчатка стають більш комунікабельними і розкутими. 
Хочете, щоб ваші дівчата виросли жіночними, стрункими, красивими і спортивними, розвивайте їх фізично з раннього дитинства - приводьте в «Тонус» для навчання спортивному танцю Pole Dance! 
Міжнародна федерація Пол Спорту оновила норми танцювальних рухів і тепер Pole-Dance планують зробити одним з олімпійських видів змагань.
 

Заняття танцями на пілоні для дітей проходять за адресою вул. 30 років перемоги, 70. 
З дівчатками працює тренер - учасниця змагань та майстер-класів по Pole Dance. 
 
 
 
 
Завжди раді бачити Вас в нашому клубі!