Східні танці

Пошук по сайту

Східний танець - це чарівна сила краси жіночого тіла і душі, одне з найбільш зачаровуючих видовищ,  яке поєднує ритміку, пластику і граційність.РЕЗУЛЬТАТИ:

  • Танці сприяють розвитку гнучкості і пластичності, зміцненню м'язів.
  • Завдяки танцю живота починають працювати дрібні групи м'язів, наприклад міжхребцеві, які незадіяні в повсякденному житті.
  • Зміцнюються м'язи спини, покращується постава і рухливість суглобів.
  • Здоровий і гнучкий хребет, дуже важливий для регуляції роботи всіх внутрішніх органів.
  • Нормалізується робота внутрішніх органів, в них не застоюється кров, немає передумов для запальних процесів.
  • Рекомендуються заняття танцем живота при слабо вираженому сколіозі. Танець розвиває координацію рухів і вестибулярний апарат.
Заняття танцями сприятливо впливають на серцево-судинну систему. Дихання під час танцю стає більш ритмічним. Поліпшується емоційний стан. Заняття східними танцями розвивають музичне та естетичне сприйняття, допомагають розкрити творчі здібності дітей. Дітки стають більш відкритими, впевненими і розкутими.


ЗАНЯТТЯ СХІДНИМИ ТАНЦЯМИ У СК "ТОНУС" 

У спортивному клубі «Тонус» регулярно проводяться показові виступи учнів, а кращі беруть участь в міських концертах і конкурсах. 
Викладає східні танці для дітей в спортивному клубі «Тонус» інструктор групових програм, учасник, фіналіст, призер міських, обласних і всеукраїнських змагань та фестивалів.  

Графік проведення занять зі східних танців для дітей в СК «Тонус» >>   
Завжди раді бачити Вас в нашому клубі!