Сучасні танці

Пошук по сайту

 
Сучасний танець - це можливість відкрити свій внутрішній світ, бути в гармонії з собою, виразити емоції, нахлинувші думки та почуття, що вирують у вашій душі.

 

РЕЗУЛЬТАТИ: 

Заняття танцями допомагають дітям відчувати музику і ритм, розкрити уяву, вчать імпровізувати, а також мати відмінну розтяжку, гнучкість, легкість і грацію руху.
 

ЗАНЯТТЯ СУЧАСНИМИ ТАНЦЯМИ У СК "ТОНУС"

Програма сучасного танцю розрахована як на любителів швидких і запальних хітів, так і на чуттєві і повільні постановки. Танець передає всю палітру емоцій, почуттів і переживань людини, що так актуально в підлітковому віці. Головною перевагою сучасних напрямків є уроки акробатики, розучування складних трюків для сольного виконання, а так само дуетів, тріо і малих груп. 

У СК "Тонус" Ви навчитеся танцювати модерн, джаз модерн, контемпорарі - так звані експресивні танці. Хореографія будується на класиці, і одночасно відкидає її. Джаз-фанк - це мікс з різноманітних танцювальних стилів, таких як стріт, хіп-хоп, джаз та ін. В джаз-фанку танцюристу потрібно чималі фізичні сили і витривалість, а деякі рухи вимагають акробатичної підготовки. Однак якщо ви вибрали цей напрямок, ви самі не помітите, як віддастеся танцю повністю і з головою поринете у вивчення цього приголомшливого стилю. 
Сучасних танців в спортивному клубі «Тонус» вчить досвідчений інструктор групових програм, фіналіст Всеукраїнських чемпіонатів 2005-2006рр., Учасник чемпіонату Європи 2006 р  
 

Графік проведення занять з сучасних танців в СК «Тонус» (в південно-західному районі Черкас) >>
 
 
Завжди раді бачити Вас в нашому клубі!